Facebook
Kniha Návod na přežití pro muže
Otazniky zivota
Buh pred soudem
Ukaž mi cestu kniha

Vytisknout stránku

Jeroným Klimeš - Jak na nevěru?

Zveme Vás na přednášku uznávaného psychologa Jeronýma Klimeše v rámci akce Národní týden manželství s mottem "Věrnost není slabost."

Datum: 15. února 2011 v 18:30 hod.

Název přednášky: Jak na nevěru?
Přednášející: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D.

MP3 nahrávka ZDE:

Anotace:
Přibližně 20 % vztahů se rozpadá díky nevěře. Je to hodně nebo málo? To je stejná otázka, jako když u rakoviny řekneme, že na ni umře 20% pacientů. Ať je to hodně nebo málo, je nemilé, když mezi těmi, kteří končí, jsme právě my. Proto jsou na místě otázky: Co se při nevěře děje v hlavě podvádějícího i podváděného? Čím si lidé škodí, co naopak při nevěře pomáhá. Zkrátka, co je možno udělat proto, aby se vztah udržel a nerozpadl.

PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. je autor velmi úspěšné knihy Partneři a rozchody a knihy Psycholog a jeho svědectví o Kristu. Narodil v roce 1967. Nejprve vystudoval hydrogeologii na Přírodovědecké fakultě UK. Poté studoval psychologii na Filozofické fakultě UK a na University of Texas. Vedle rodinné a manželské terapie se věnoval výuce budoucích policistů, posuzoval zájemce o adopci dětí, psychologii reklamy či se zabýval pastorální psychologií, vyučoval na LF1, FFUK a VŠE. Dnes pracuje jako poradce veřejného ochránce práv (ombudsmana). Je ženatý a má dvě děti.

Knihu „Partneři a rozchody" si budete moci zakoupit i přímo na přednášce.

Sdílet FACEBOOK

Místo konání přednášky:
Společenské centrum - BB CENTRUM
(jednopatrová bíla budova)
Za Brumlovkou 1519/4
140 00 Praha 4
email: info@maranatha.cz
tel.: 224 210 571
www.maranatha.cz

www.mlifestyle.cz


Dopravní spojení a parkování:

  • MHD: jedna - dvě stanice autobusem č. 118, 121, 205 ze stanice metra trasy C Budějovická (zastávka Brumlovka nebo Na Rolích) a pokračovat pěšky (cca 200m)
  • Autem: parkoviště ZDARMA přímo u Společenského centra (jednopatrová bíla budova) v ulici Za Brumlovkou


E-shop
Spojení srdcí
Magazin ZaObzorem
Prameny zdravi