Facebook
Kniha Návod na přežití pro muže
Otazniky zivota
Buh pred soudem
Ukaž mi cestu kniha

Vytisknout stránku

Nový lék proti rakovině a nový mimořádný dokument o jeho objeviteli - Dr. Burzynskim

«Zpět

Nový lék proti rakovině a nový mimořádný dokument o jeho objeviteli - Dr. Burzynskim

Velký podvod s rakovinou: Brilantní lék který se americká FDA všemožně snažila zastavit ...


Důležité upozornění! Producenti tohoto mimořádného dokumentu umožnili jeho VOLNÉ zhlédnutí od 11. června až do 13. června 2011. Prosíme, řekněte každému, koho znáte, aby se podíval na tento film - zdarma, v plné délce - opakujeme, tato nabídka producentů filmu trvá do 13. června 2011.

Film s názvem BURZYNSKI je příběhem lékaře a doktora biochemie jménem Stanislaw Burzynski. Tento muž vyhrál největší a pravděpodobně nejkomplikovanější a nejzáhadnější legální bitvu proti FDA (Státní správa pro kontrolu potravin a léků) v americké historii.

V sedmdesátých letech minulého století učinil Dr. Burzynski mimořádný objev, který ohrozil konvenční (chemoterapie a ozařování) metody léčby rakoviny, a vypadalo to, že změní navždy způsob léčby rakoviny. Jeho netoxický lék působící specificky na určité geny mohl pomoci zachránit miliony životů během posledních asi dvaceti let, kdyby jeho objev nebyl zločinecky potlačován samotnou vládou Spojených států. Jeho terapie nazvaná „antineoplastony" byla prokázána jako efektivní metoda pomoci při léčbě některých nejhůře léčitelných forem rakoviny v pokročilém (závěrečném) stádiu.

Tento dokumentární film vás provede 14 let dlouhou vyčerpávající cestou plnou zákeřností, které museli Dr. Burzynski a jeho pacienti vydržet, aby nakonec obdrželi oficiální povolení FDA ke klinickým testům na antineoplastony.

Jeho příběh je dalším svědectvím toho, že skutečnost může být podivnější než fikce. Tento film odhaluje mocné a bezohledné síly pracující všemožně na zakonzervování současného status quo v medicínském a farmaceutickém průmyslu za jakoukoliv cenu - včetně životů miliónů lidí (pacientů) !!!

Motto filmu: "Rakovina je vážný byznys!"


Zdroje:
www.Burzynskimovie.com
www.mercola.com

***

Burzynski, The Movie - popisky k fotografiím z filmu

1. Jessica Ressel - Inoperabilní (neoperovatelný), intrinsický (vnitřní), nízký dětský věk, rakovinový nádor - gliom mozkového kmene, od roku 1997 bez recidivy! Její rodiče zvolili léčbu metodou antineoplastonů místo klasické metody ozařování.

 

 

 

 

 

 

2. Výsledky klinické studie provedené pod odborným dohledem státní FDA a podrobené odborné oponentuře. Výsledky studie srovnávají klasickou metodu léčby pomocí chemoterapie a ozařování a novou metodu Dr. Burzynskiho pomocí antineoplastonů - u neoperovatelných nádorů (gliomů) mozkového kmene u dětských pacientů.

Výsledky státní organizací FDA kontrolovaných klinických studií týkající se dětské rakoviny mozkového kmene (tzv. gliom mozkového kmene).

1. Léčené klasickou metodou ozařování a chemoterapie:
1ze 107 pacientů (0,9%) bylo vyléčeno z rakoviny. Žádný nežil déle než 5 let (0%)

2. Léčené metodou Antineoplastonů:
11 ze 40 pacientů (27,5%) bylo vyléčeno z rakoviny. 11 ze 40 pacientů (27,5%) žilo déle než 5 let bez recidivy.

ZDROJ: "Léčba difuzního, intrinsického gliomu mozkového kmene u dětí", Pediatric Drugs, 2006, ročník 8, číslo 3, strana 172, Mandell a kol., Broniscer a kol., Lashford a kol., Burzynski a kol.

 

3. Stanislaw Burzynski, MD, PhD - Objevitel a vývojář Antineoplastonů a zakladatel Burzynskiho výzkumného institutu (BZYR) a Burzynskiho kliniky ve městě Houston v Texasu.

 

 

 

 

 

 

4. Animovaná grafika z filmu - vedlejší účinky chemoterapeutika Doxorubicinu a jeho běžně užívaná přezdívka.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY: Leukémie, selhání srdce, neplodnost, zvracení, vředy v ústní dutině.

PŘEZDÍVKA: "Rudá smrt"

ZDROJE: Americká společnost pro výzkum rakoviny 2009 (cancer.org)
Jak přemýšlí doktoři, J. Groopman, 2007, strana 49

 

 

 

5. Animovaná grafika z filmu - Datum kdy FDA oficiálně schválila chemoterapeutikum jménem Mitotan a chemikálie, ze které je chemicky odvozeno.

POVOLENO: 8. července 1970

Chemicky odvozeno od DDT (insekticid - látka na hubení hmyzu)

ZDROJ: FDA (Státní správa pro kontrolu potravin a léků USA), 2009 (fda.gov)

 

 

 

6. Kelsey Hill - diagnostikovaná v roce 2005 (přežila rakovinu ledvin [nadledvin], plic, a jater), bez recidivy od roku 2009; její rodiče zvolili léčbu pomocí Antineoplastonů místo klasického léčebného režimu založeném na chemoterapii, který byl nabídnut Centrem Dr. Andersona pro léčbu rakoviny, který se nachází ve městě Houston v Texasu.

 

 

 

 


7. Jodi Fenton - diagnostikovaná v květnu 2000 na neoperovatelný mozkový anaplastický astrocytom; bez recidivy od července 2000 (vyléčena za 30 dnů); vybrala si léčbu pomocí Antineoplastonů místo klasické chemoterapie a ozařování.

 

 

 

 

 

 

8. Část výsledků měření MRI (magnetickou rezonancí) nádoru Jodi Fentonové ukazuje, že její nádor zmizel za pouhých 30 dnů po začátku léčby pomocí Antineoplastonů (začátek léčby 6. června).

 

 

 

 

 


9. Animovaná grafika z filmu - popisující jak vláda USA dává desítky miliónů dolarů společnostem PhRMA (zkratka pro Pharmaceutical Research and Manufacturers of America - Sdružení amerických farmaceutických výzkumníků a výrobců) na výzkum rakoviny a na jejich klinické testy a nedává ani dolar na státní organizací FDA oficiálně povolené klinické testy Dr. Burzynskiho.

 

 

 

 


10. Animovaná grafika z filmu - ukazující roční rozpočet Národního Centra pro výzkum rakovin (NCI) placeného z peněz daňových poplatníků - celkem 5 miliard 200 miliónů amerických dolarů ročně. (Vláda USA dává desítky miliónů dolarů společnostem PhRMA na výzkum rakoviny a na jejich klinické testy a nedává ani dolar na státní organizací FDA oficiálně povolené klinické testy Dr. Burzynskiho.)

 

 

 

 


11. FDA logo - ukazující na to, jak společnosti sdružené pod hlavičku PhRMA v podstatě vlastní státní organizaci FDA a diktují, jaká chemikálie je a jaká není dovolena pro oficiální schválení na trh.

 

 

 

 

 

 


12. Lahvička IV. formy Antineoplastonu A10

 

 

 

 

 

 13. Animovaná grafika z filmu - úvod k "USA versus Dr. Burzynski"

 

 

 

 

 

 14. Dr. David A. Kessler, bývalý komisař státní FDA, během slyšení ze dne 15. listopadu 1995 týkající se „Přehlédnutí a Vyšetřovacího podvýboru"; vedeno Joe Bartonem ve snaze zastavit neúnavné snahy státní organizace FDA trvale odstranit Dr. Burzynskiho ze společnosti.

 

 

 

 

 15. Manželka pacienta s rakovinou mozku, který byl léčen Dr. Burzynskim, prosí státní organizaci FDA, aby nebrala jejímu manželovi život-zachraňující lék; slyšení v Kongresu.

 

 

 

 

 

 


16. Mariann Kunnari, matka Dustina Kunnariho, prosí státní organizaci FDA, aby nebrala lék, který před nedávnem zachránil jejího syna Dustina z konečného (závěrečného) stádia mozkového nádoru nazývaného medulloblastom.

 

 

 

 

 17. Stanislaw Burzynski, MD, PhD, drží svého pacienta s rakovinou mozku - malého Dustina Kunnariho - během protestů, kterých se zúčastnilo řada jeho dalších pacientů před Federální soudem ve městě Houston, 1997.

 

 

 

 

 18. Část článku z novinového plátku Washington Times z 5. Prosince 1996 představující „trestní proces" s Dr. Burzynskim.

 

 

 

 

 

 


19. Doktor Julian Whitaker, MD; jeden z nejaktivnějších advokátů Dr. Burzynskiho, který získal více než 700 tisíc amerických dolarů pro soudní výdaje a právní obhajobu Dr. Burzynskiho, které činily celkem 2,2 miliónu amerických dolarů, rok 1997.

 

 

 

 

 

 

20. Animovaná grafika popisující mechanismus lékařského objevu Dr. Burzynskiho.

Antineoplastony působí na specifické geny, které umožňují rakovině růst a rozmáhat se!


E-shop
Spojení srdcí
Magazin ZaObzorem
Prameny zdravi